KATEGORIE

WYMIENNIKI CB - LUTOWANE

CB to szereg standardowych wymienników ciepła lutowanych miedzią wykorzystywany w aplikacjach ciepłowniczych oraz w pewnym zakresie chłodniczych. Wysoka wydajność przy kompaktowych rozmiarach czyni je doskonałym urządzeniem do zastosowań w węzłach cieplnych i innych aplikacjach.

WYMIENNIKI ALFA NOVA

AlfaNova to innowacyjne wymienniki ciepła wykonane całkowicie ze stali kwasoodpornej. Dzięki temu zachowują wysoki standard higieniczny i są odporne na korozję. Wymienniki AlfaNova cechuje większa żywotność oraz szersze zastosowanie w porównaniu do standardowych wymienników lutowanych miedzią. W zależności od rozmiaru i typu płyt jak i wymagań instalacji, znajdują zarówno zastosowanie w dużych instalacjach przemysłowych jak i w małych np. domów jednorodzinnych.

WYMIENNIKI PŁYTOWE USZCZELKOWE

Płytowe skręcane wymienniki ciepła to urządzenia służące do najróżniejszych zastosowań oraz pracujących na wielu mediach. Dobór niemal każdego wymiennika płytowego skręcanego odbywa się indywidualnie co daje możliwość stworzenia oferty jak i urządzenia dostosowanej na potrzeby każdego klienta.

507 304 435